29.10. Cause I'd rather feel pain than nothing at all

29. října 2016 v 15:51 | Effy |  Nějak bylo, nějak bude (2016)
dress, girl, and photography image
snídaně: x
svačina: x
oběd: tvarohový dort
svačina: x
večeře: x
pití: kafe, cc zero

celkem: cca 266 kcal

pohyb: 30ti denní výzva - dřepy - 29th Day, Blogilates ♥ Oct 2016


Ahoj krásky.
Psaní mi opravdu pomáhá ventilovat svý emoce, takže čekejte články každej den. Dneska jsem byla sama doma a nezvracela jsem, úspěch! Prostě jsem se překonala.
Kdy už se z těhle sraček konečně vyhrabu? Fakt jsem už vyřízená, nemůžu v tomhle dál žít. Každej den je jenom horší a vypadá to, že už ani líp nebude. Posere se jedna věc, hned nato druhá, takhle to jde až donekonečna a ještě dál. Uvědomuju si, že ještě pořád mám šanci napravit aspoň jednu jedinou věc, na který mi nejvíc záleží. Kde je problém? Ve mně. Prostě vim, že jsem zoufalá, ale nechci, aby to viděli i druzí.

Abych shrnula aspoň tento týden... Když jsem měla před dvěma týdny stužkovací večírek, tak trochu jsem se tam zabouchla do jednoho kluka, co s náma celou noc byl. Vlastně se mi spíš jenom líbil, byla s nim sranda. O pár dní později jsme si začali psát a mně bylo ve škole řečeno, že mě chce jen do postele, prej že mu dám. Haha, fakt miluju tyhle frajírky. Stejnak jsme si psali dál, neřešila jsem to. Domluvili jsme si rande. Mezitím jsem si pořád psala s P. V úterý jsem přespala u babi, byly tam obě sestřenky. Smály jsme se, povídaly si, byly jsme se projít na místo, kam jsme dřív pořád chodily. Nostalgie jak blázen. Obě nebyly nadšený, když se o něm dozvěděly. To, co řekly, mi docela zkazilo náladu. Ve středu odpoledne jsme odjely.

Ve čtvrtek jsem šla se sestřenkou a jejím přítelem do baru na drink. Ten její přítel mě zhruba od začátku května chtěl. "Mrzí mě, že s nim ven půjdeš a se mnou jsi nešla.", tohle mi řekl v autě, když jsme čekali na M. To jsem přešla, říkala jsem si, že jen nechce být zticha, tak mele takovýhle blbosti. Večer byl fajn, akorát měli kecy na D, ale to se dalo čekat. Jen co jsem dorazila domů, psala mi, že jí přítel něco řekl o D, tak mě varovala. Nechci to tu rozebírat do detailů... prostě se to totálně pojebalo a nakonec z toho vzniklo strašný drama. Jeden z nich, buď D, nebo M přítel (O), od začátku o tom všem lhal. Mám takovej blbej pocit, že lže O. "Radši bych byl s ní, než s M", tohle mu řekl. D tvrdí, že si to celý vymyslel, protože ho sralo, že on na mě neměl, zatímco D má. Zní to celkem vtipně, když nad tim tak přemejšlim :DD. Problém je v tom, že vůbec nevim, jak to M říct, co vůbec dělat... a tak nedělám nic.

Včera už byl D jako vyměněnej, je mi to líto. No a s P už to nemůže být horší. Na všechno přišel, má mě fakt úplně přečtenou. Šíleně jsem brečela. Pořád tvrdil, že mi pomůže, že se mnou bude trávit čas, abych nebyla sama, že mi pomůže se školou, že na mě dá pozor. A chtěl mi donést 24 rudých růží... prej jen tak pro radost. Abyste to pochopily, to číslo miluju a růže taky :D. Prej mě má rád. Uvědomila jsem si, jak toho kluka zbožňuju a jaký štěstí mám, že jsem ho poznala. Nikdo jinej by tohle pro mě nebyl ochotnej udělat. To už jsem brečela jak smyslů zbavená. Nechápu to. Všem lidem jsem lhala denně, nikdo nic nepoznal. Jednou zalžu P a přijde na to. Prostě neuvěřitelný.

Další blbost, kterou jsem udělala, už je víc banální, ale stejnak si teď říkám, kam jsem sakra dala mozek... No jde o moje fotky. Teď mi píšou samí odporní úchyláci, fuck. Horší než v prváku to být nemůže, ale mám na sebe vztek. Váha mi klesla o 2 kg. Každej den je nižší. Teď je mi úplně jedno, jestli bude klesat pomalu nebo rychle, mám strach jen o P. Nechci ho ztratit a už vůbec nechci, abych se mu zhnusila. Doma je to jedna hádka za druhou. Nechápu, proč mi máma pořád tak strašně sprostě nadává, když pak hysterčí, kde jsem, že se o mě bojí. Wtf... Všechno se sere, tak se aspoň budu tak nějak na truc učit. To zní dost blbě. Když už mám být sama, tak všechen ten čas můžu vložit do učení no. Napsal mi P hned jak přijel z práce. Tak asi mě nemá úplně na háku, ale zájem ztratil určitě. I když je na mě hodnej pořád. Prej jsem princezna. "Jsi úplně krásná holka a máš takový problémy. Přestaň s tim, udělej to pro mě.", přesně taková slova mě ničí ještě víc. Musim se vzchopit a pořádně začít bojovat, protože se mi nelíbí ta ubrečená holka, co pořád ospale a zničeně mžourá do zrcadla. To prostě nejsem já, nepoznávám se...
black, autumn, and dress image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | E-mail | Web | 30. října 2016 v 10:47 | Reagovat

No, jsem v tom celém trochu zamotaná, ale snažím se to dát dohromady.
A jinak co se týče fotek, myslím, že jsme všechny udělali takovou blbost :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama