Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


18.12. Fuck it

18. prosince 2016 v 23:23 | Effy |  Nějak bylo, nějak bude (2016)
https://media1.giphy.com/media/ur4nLq4wxIrRe/200_s.gif
"Nechtěl jsem ti to říkat do telefonu. Babička umřela.", úplně jsem to tušila. Z těch slov se mi udělalo zle. Nechci to tu rozebírat, nechci na to ani myslet, jináč se tím nepřestanu užírat. Pak jsem byla s přítelem. "Jak dlouho myslíš, že jsem čistej?" "Noo, něco přes rok?" "4 měsíce." Fakt se mi chtělo brečet. Co jsem komu udělala? To neni možný. Můj pohled na něj se tím nijak nezměnil, ale v šoku jsem byla pořádně.
V sobotu večer jsme šli pařit. Tak jsem se pořádně zhulákala. Jeden panák za druhým a já pak byla na sračky. Po cca dvou hodinách jsem usoudila, že už chodim celkem normálně, tak jsem šla tancovat a vydržela jsem do čtyř do rána. A na rozdíl od ostatních jsem nepotřebovala éčko, perník, ani jiný drogy, abych mohla předvést boží taneční kreace :D. Pak se přítel totálně ožral a bavila jsem se tam se třema týpkama. Dva mě doprovodili domů a třetí mi dneska psal. Přehnala jsem to, vůbec jsem se kolem nich neměla motat. No jináč to tam bylo fakt skvělý, klíďo bych si to zopákla, jenže nemůžu. Neni to správný. Nikdy jsem taková nebyla a nechci se chytat špatný party nebo tak něco. No jo, už se stalo. "Dáš si? Ty fakt nechceš? To je škoda. Prosím, dej si. Dáme si spolu? Notaaak...", hulení everywhere.
Večer mi volal táta, že mi zařídí box, takže od příštího týdne budu boxovat s chlapama. A je to dobře, chci se zdokonalovat ve sportu, ne v chlastání. Sama sobě připadám cizí. Nelíbí se mi to. Poslouchám Výlet do prdele od Protivy a říkám si, že ten název přesně vystihuje momentální situaci. A co to vůbec poslouchám za srajdy, bože... Tak tu sedim u otevřenýho okna, je mi zima, děsně mě rozčilujou ty blikající světýlka a je mi hrozně blbě. Mám zase otupělej výraz, totální kruhy pod očima a jsem bledá jak smrt. No nádhera. Měla bych se učit, měla bych udělat úkoly a určitě bych měla jít spát, když jsem dorazila domů až ráno.
Začínám si teprve teď uvědomovat všechnu tu špínu a přemejšlim, že bych se možná měla jít odstřelit, než žít v těhle sračkách. Hrůza všech hrůz, vážně. Chci se z toho vymotat, ale jak?
Jseš jenom malá pizda na na na na, jseš jenom malá pinda nananaaa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | Web | 21. prosince 2016 v 18:47 | Reagovat

No je fajn že ještě existujou lidi co odmítnou drogy... Keep going..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama