Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


Leden 2017

30.1. Poizn

30. ledna 2017 v 20:39 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
girl, bed, and model image
Vlastně jsem neměla v plánu ještě někdy napsat. Asi mám potřebu vypsat se ze svých pocitů. Jo, píšu tu s nadějí, že mi to pomůže. On ví, že mu nevěřim. Myslim, že ho to ani moc neštve. Jeho pohled na drogy je, řekla bych, pozitivní. Dívali jsme se na Requiem za sen. Jemu se to líbilo, já z toho pomalu pěnila. Nedokoukali jsme to. Fakt mě tim děsně štve. Umí bejt navíc hroznej protiva, takže si svoje sarkastický poznámky, kterých mám v zásobě požehnaně, nechávám pro sebe.
"Fuj, to je nechutný." "Tohle ti přijde nechutný? Vždyť mě polykáš." "Vadí ti, že jsme šli sem?" "Jo, měli jsme jít ke mně, chci tě opíchat.", tohle mi řekl o víkendu před kámošema. Občas na něj nevěřícně koukám a čekám, že tu sračku, co řekl, vezme zpátky a namísto toho hovna řekně něco inteligentního. Je to marný. V sobotu večer jsem poprvý hrála bowling, docela to bylo faajn. Pak jsme teda jeli do hospody, ačkoliv jsme nejdřív měli jít k D a pak až tam. Byla prdel, ale zlila jsem se nehorázně. Matně si vzpomínám, že jsem ležela na dlažbě před hospodou a D byl zoufalej, lol. Pak mi dal facku. Poprvý jsem dostala od kluka facku, tak jsem mu to řádně vrátila. Kámoš ho za to docela zjebal, což je dobře. Jestli se to stane ještě jednou, tak se na něj budu muset vysrat. Ono by se to pak opakovalo víckrát, jsem vyléčená z otčíma a strejdy. Řekla jsem to kámošce, ta šílela.
Spolužák se mi znova omluvil za nepříjemnost, která se v sobotu stala. Snažim se předstírat, že je to v pohodě, ale ve skutečnosti je to na hovno. Přítel mi před tejdnem řekl, že by se se mnou chtěl zhulit. S klidem jsem ho poslala do prdele. "Jenom jednou, jen to zkusíš.", jasný jasný. Tohle ať na mě nikdo nezkouší. Je mi před nim nepříjemný říct jen slovo "feťák" a on mě prostě nepřestane sejřit. Zamilovala jsem se moc brzo, teď na to doplácim. Je šíleně podezíravej. Podle sebe soudím tebe. S největší pravděpodobností maže na fb konverzace se všema holkama, co mu napíšou. Nejsem pitomá. Potřebuju se ze všeho vykecat, jenže s jedinym člověkem, kterej by mi rozuměl, se už bavit nemůžu. Co teď? Promluvit si je zbytečný, o to už jsem se párkrát pokusila. Udělala bych pro něj cokoliv by si přál, ale nemůžu mu dovolit, aby mě takhle měnil. Myslim, že od října se mu to povedlo až moc. Další změna už by mohla mít nepěkný následky. Já prostě vim, kam tohle míří a nechci dělat číčoviny.
Táta je na mě prej pyšnej. "Tati, rozhodla jsem se, že už po gymplu nebudu dál studovat, jdu pracovat.", tak to bude zklamání No.1, ups. Můj táta se vždycky všechno dozví, takže bych si dala jednou do nosu a už by se mnou nechtěl mít nic společnýho. Sám mi řekl, že by mi všechno vzal a poslal mě do řitě.
Možná je čas dát se dohromady. Tak nějak cejtim, že mám šanci uspět, tak ji nechci promarnit.

nízkotučný tvaroh, müsli, lžička marmelády
6 čtverečků čokolády
míchaný vajíčka, pečený brambory
788 kcal

posilování rukou, břicha, zadku

23.1. Just be yourself and have fun

23. ledna 2017 v 23:49 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
http://media.tumblr.com/567e22ad9d270e0d715c73f1800ee76b/tumblr_inline_mpu91pbYyc1qz4rgp.jpg
Dvouměsíční výročí? A to jsem nevěřila, že z toho vůbec něco bude :D. Za pár minut mi je 19. Achjo, osmnáctka bych byla navždycky, kdyby to šlo. Vážně nejbožejší rok mýho života♥! Tak mě teď čeká mých posledních "náct".
S přítelem jsem šťastná, zase to v pátek trochu skřípalo, ale už dobrý. Prostě žárlil, jako vždycky. Občas přemejšlim, jestli mi vůbec věří, když je tak šíleně žárlivej. Ale možná je to takhle lepší, než kdyby nejevil vůbec žádnej zájem. Nevim no. Jsem zase nemocná, v sobotu mě to přepadlo úplně, ale to jsem myslela, že mám prostě jen kocovinu. Byla z toho horečka jak cyp :D. Dneska jsem si zašla napsat test z chemie a mám 1-, tak dobrý. Naučila jsem se pár minut před odchodem do školy. Zítra ještě zůstanu doma. Mám teď šanci našrotit se zemák, tak se na to vrhnu. Vysvědčení bude jedná velká tragédie. No nevadí, hlavně, že žiju :D. Minulý týden jsem zvracela, asi tak po třech měsících. Nechápu proč, nebyl důvod. Přítel do mě často rejpe, že vůbec nejim, ale to neni pravda. Nechci, aby si tohle myslel, je mi to tak nějak nepříjemný, když si vzpomenu na dobu, kdy jsem fakt nic nejedla. Ještě v létě jsem měla pěknou postavu a teď? Polívka. Tak jakmile se uzdravim, mažu do fitka, konečně mám u sebe permici. Začnu si plnit svý sny.

17.1. I dream more often than I sleep

17. ledna 2017 v 22:59 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
http://data.whicdn.com/images/274380728/large.jpg
No tak tenhle měsíc je pořádně šílenej, už aby byl radši únor. Jarňáky potřebuju už fakt nutně, škola mě dusí nonstop. Poseru vážně naprosto všechno. Začínám si zvykat, že jsem se zařadila mezi ty nejhorší. Mám šanci dostat se zpátky, ale moje pohodlnost mi to snad ani nedovolí. A tak jsem smířená s tou mojí průměrností, až teda lehkou podprůměrností. Možná bych se sebou něco mohla začít dělat. Je mi úplně fuk, co za známky u matury dostanu, hlavně to musim dát už v tom květnu. Můj příšernej strach z němčiny pomalu opadá. Neřešim, jaký téma bych chtěla nebo ne, prostě to zvládnu. Když něco chci, tak to dostanu. Vždycky. Takže budu bojovat a tu maturitu vybojuju :D. Začala jsem se šrotit zemák a jsem na sebe pyšná. Neumím ještě úplně všechno, ale už jsem na tom vážně o moc líp.
Jídlo? Vlastně v pohodě, jím střídmě. Asi poprvý po téměř čtyřech letech stravu nehrotim a daří se mi. Přiznám se, že zrovna dneska jsem uvažovala o zvracení, ale tu myšlenku jsem hodně rychle zahodila. Radši jsem šla cvičit. Od tý doby, co se znám s přítelem, jsem nezvracela. Vím totiž, že by ze mě zas byla troska a já před nim chtěla vypadat dobře, což se vlastně nezměnilo :D. Zítra objednávám protein, BCAA a konečně máslíčko♥:D. Už jsem s tátou domluvená, že od února začnu chodit do fitka. Připadá mi, že jsem svoji duši upsala ďáblovi :D.
V pátek jsme byli plesat, skvělej večer. Pak taková menší afterparty, kde jsem se dozvěděla něco naprosto příšernýho od mý bf. Když jsem přišla domů, děsně jsem brečela. Je mi tak líto, že jsem jí nebyla oporou, když potřebovala. A od tý doby jsem taky šíleně paranoidní. Co když se mi stane to samý? Byli jsme pařit i v sobotu večer, zase jsem to přehnala s pitím. A vyhodili nás z dalšího baru -.-. Pak nad ránem jsme šli domů. Nejlepší sex. Nejradši bych se k němu tiskla navěky. Bohužel jsem musela domů. Připadám si pokaždý hrozně, když se oblíkám a on ještě leží v posteli. Nutně potřebuju vlastní byt, sakra. Za týden je mi 19. Na osmnáctej rok života si budu pamatovat navždycky, nejlepší rok vůbec :).

9.1. Just kill me

9. ledna 2017 v 23:32 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
winter, snow, and window image
Občas si říkám, že jsem hodná, až jsem blbá. Třeba se mi to jednou vrátí a budu ráda, nevim. Minulý týden nebyl nejhorší, byla jsem s přítelem a užívala si každou vteřinu, co jsme byli spolu, do chvíle, kdy jsme začali probírat následující víkend. "Chce, abych mu to sehnal. Já si ale nedám, fakt ne. Věříš mi?", udělalo se mi špatně. A jak vůbec někdo může nejlepšímu kamarádovi shánět drogy? Wtf?! Nemám k tomu už slov, jsem zvědavá, jak tohle dopadne. Ve škole katastrofa. Zkoušení? Totální fail. Myslela jsem, že mě za to ukamenuje. A ještě mám vysokou absenci, takže mi nedá v pololetí známku. Teď, ve čtvrťáku. V prdeli prostě. Rodiče mě jednoduše zabijou, nebo se o to v samým zápalu zuřivosti aspoň pokusí. Další hrůza přišla následující hodinu, psali jsme test. Vymleto. Dál už to byla pohoda, ale moje myšlenky mě děsně deprimovaly. Jo, poslední dobou dokážu posrat fakticky úplně všechno. Ke zbytku se nemá cenu vyjadřovat. To si říkám, že by to chtělo aspoň travku, abych byla trochu nad věcí :D. Mám ale radost, že se kontroluju v jídle. Fakt se mi teď moc pěkně daří. Plánuju takovou menší kamufláž, abych se zas dostala zpátky "nahoru". Začínám v tuhle chvíli, jsem zvědavá, jak rychle to půjde. V pátek jdeme na ples, pak budem pařit a v sobotu znova. Už by mohl být aspoň čtvrtek. A plánuju velkou věc, takže bych byla ráda, kdyby to bez problémů vyšlo. Doposlechnu Nirvanu a půjdu spát, učit se už vážně nebudu. Prosím prosím prosím, ať je zase všechno božííííí O:)

bílý jogurt, lžička marmelády, vločky
banán
polívka, brambory
míchaná vajíčka, salát(okurka, paprika, baby špenát)
890 kcal

Blogilates♥Jan 2017, dřepy


1.1. Page 1 of 365

1. ledna 2017 v 19:14 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
fireworks, gif, and happy new year image
Nový rok. Vždycky to uteče rychle. Je zas leden, naprostej začátek. Fakt si teď představuju nepopsanou knihu. Je jenom na nás, jaký bude její příběh.
Poslouchám Bowieho a Linkiny, mám šílenej chaos v hlavě a asi si půjdu udělat kafe. Kofein je kámoš. V pátek jsem ještě zůstala doma a včera jsem byla s přítelem, našim kámošem a jeho přítelkyní. Byli jsme u ní na bytě, děsně se mi líbilo, že má svůj byt. Je o rok starší než já. To mě hned popudilo k tomu, abych začala vyhledávat byty na prodej.. lol. Taky mi došlo, že vlastně nemám prachy a že vlastně půjdu studovat, no takže nic.
Silvestr byl fajn, v šest jsme šli k D a v osm jsme šli teda slavit. Cestou jsme potkali kámoše, co šli pařit do klubu, kam jsme byli taky pozvaní. Nakonec jsem byla ráda, že jsme tam nešli, na bytě byla pohodička. Jen mě štve ten chlast, nemusela jsem tolik pít. Nevadí, letos to fakt omezim úplně nejnejnejvíc :D. Jakmile odbila půlnoc, přehrály se mi vzpomínky na Silvestr u babi a dědy. Tam to bylo nejlepší. Byla jsem ale s přítelem a tak jsem šťastná. A dostala jsem novoroční polibek, jeeej♥:D. V jednu jsem šla domů, připili jsme si. Pak jsme šli k D. V půl čtvrtý jsem přišla domů, ať se trochu vyspim, než pojedem k babi. Nakonec jsme tam nejeli :D. No jináč celkem zabitej den, nic jsem pořádně neudělala, tak se to pokusim nějak vylepšit cvičením. Taky se naučim další otázky na zemák.
Předsevzetí jedno mám- míň se stresovat. Stres je u mě spouštěč přejídání a nemůžu kvůli němu spát. Ono je toho samozřejmě mnohem víc, ale však to znáte. No takže tak. A wishlist udělám během zítřka. Taky si každý měsíc budu vypisovat cíle, kterých budu chtít dosáhnout, budu je odškrtávat. V tomhle roce si chci splnit naprosto všechno, co budu chtít. Loňský rok byl celý o plnění přání, taky jsem ta nejšťastnější holka na světě :D. Tak jsem zvědavá, jaký bude rok 2017. Tak nějak tušim, že boží, ale nechejme se překvapit.
Šťastný nový rok, ladies :P.
https://38.media.tumblr.com/07d7c4bca1e6a9a274c5fe1d76518628/tumblr_mfwpah62al1qev6bgo1_500.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lwweqhg9cC1qmm20lo1_500.gif