Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


1.1. Page 1 of 365

1. ledna 2017 v 19:14 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
fireworks, gif, and happy new year image
Nový rok. Vždycky to uteče rychle. Je zas leden, naprostej začátek. Fakt si teď představuju nepopsanou knihu. Je jenom na nás, jaký bude její příběh.
Poslouchám Bowieho a Linkiny, mám šílenej chaos v hlavě a asi si půjdu udělat kafe. Kofein je kámoš. V pátek jsem ještě zůstala doma a včera jsem byla s přítelem, našim kámošem a jeho přítelkyní. Byli jsme u ní na bytě, děsně se mi líbilo, že má svůj byt. Je o rok starší než já. To mě hned popudilo k tomu, abych začala vyhledávat byty na prodej.. lol. Taky mi došlo, že vlastně nemám prachy a že vlastně půjdu studovat, no takže nic.
Silvestr byl fajn, v šest jsme šli k D a v osm jsme šli teda slavit. Cestou jsme potkali kámoše, co šli pařit do klubu, kam jsme byli taky pozvaní. Nakonec jsem byla ráda, že jsme tam nešli, na bytě byla pohodička. Jen mě štve ten chlast, nemusela jsem tolik pít. Nevadí, letos to fakt omezim úplně nejnejnejvíc :D. Jakmile odbila půlnoc, přehrály se mi vzpomínky na Silvestr u babi a dědy. Tam to bylo nejlepší. Byla jsem ale s přítelem a tak jsem šťastná. A dostala jsem novoroční polibek, jeeej♥:D. V jednu jsem šla domů, připili jsme si. Pak jsme šli k D. V půl čtvrtý jsem přišla domů, ať se trochu vyspim, než pojedem k babi. Nakonec jsme tam nejeli :D. No jináč celkem zabitej den, nic jsem pořádně neudělala, tak se to pokusim nějak vylepšit cvičením. Taky se naučim další otázky na zemák.
Předsevzetí jedno mám- míň se stresovat. Stres je u mě spouštěč přejídání a nemůžu kvůli němu spát. Ono je toho samozřejmě mnohem víc, ale však to znáte. No takže tak. A wishlist udělám během zítřka. Taky si každý měsíc budu vypisovat cíle, kterých budu chtít dosáhnout, budu je odškrtávat. V tomhle roce si chci splnit naprosto všechno, co budu chtít. Loňský rok byl celý o plnění přání, taky jsem ta nejšťastnější holka na světě :D. Tak jsem zvědavá, jaký bude rok 2017. Tak nějak tušim, že boží, ale nechejme se překvapit.
Šťastný nový rok, ladies :P.
https://38.media.tumblr.com/07d7c4bca1e6a9a274c5fe1d76518628/tumblr_mfwpah62al1qev6bgo1_500.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lwweqhg9cC1qmm20lo1_500.gif

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama