Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


28.2. Cesta

28. února 2017 v 23:57 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
nature, travel, and camping image
Stalo se toho dost za dobu, co jsem se neozvala. Nenapsala jsem ani řádku, protože jsem zkrátka nedokázala formulovat svý myšlenky. Teď to neni o moc lepší. Mám v hlavě neskutečnej zmatek. Uvědomuju si, jak moc jsem do sebe uzavřená a že tim přítel trpí. Nedokážu bejt upřímná, říct mu narovinu, co mě štve. Jde o to, že mám strach ze zklamání. Nechci, aby kdokoliv na světě viděl, jak šíleně moc jsem zranitelná. Jenže pak to vypadá, že nemám žádný city a místo srdce kostku ledu.
Nějak jsem shrábla veškerou odvahu a řekla mu aspoň část z toho, co mi leželo na srdci. Chvíli se zdálo, že se rozejdeme. Pak se venku rozpršelo, kapky deště burácely do okenic. Už byla tma. Doprovodil mě domů. "Miluju tě." "Já tebe víc.", takže asi dobrý no. Prej tomu dáme šanci.
Zdravotní problémy jsou už snad za mnou, ve škole mám ale peklo. Nechci to rozebírat, jen prostě doufám, že učitelé nebudou svině a nebudou mi dělat zle. Tak jsem zvědavá, kdo z nich se ukáže jako frajer a kdo naopak jako podrazák.
To nejšpatnější vůbec je, že zase toužim po štíhlounký postavě. Chci být znovu lehká jako dech. Bohatě by mi stačilo mít 43 kg jako v prváku. Co tak najednou? No, začala jsem brát antikoncepci a mám strach, že hodně přiberu, respektive si myslim, že už jsem přibrala. Mám pocit, že to vidí i přítel, což je pro mě snad ještě horší. Druhá věc je ale box. Hrozně moc mě to baví a když nebudu mít potřebný svaly, tak můžu skončit. Ve všem mám bordel.
Tak si říkám, že se okamžitě musim vzchopit a vyskočit zpátky nahoru, jináč ze mě bude troska. Na začátku vztahu jsem byla sebevědomá, silná a dařilo se mi, chci to všechno vrátit. Chci být zas boží. Hrozně se mi líbilo sklízet jednu lichotku za druhou, slýchat chválu ze všech stran. Abych toho neměla zítra moc, půjdu se učit už teď. Za pár minut je tu novej měsíc, možnost novýho začátku. Nová cesta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama