30.3. Bůh sestoupil z nebe a ty sviňský koule zastavil

30. března 2017 v 13:03 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
girl, white, and bed image
Věci mi tak nějak vychází, ale ne vždycky je to podle mých představ. Zítra to bude osmej den, co nechodim do školy. Blbý antibiotika... Vůbec nemůžu chodit ven a ještě další dva týdny nemůžu cvičit. Tak to jsem samozřejmě hned v pondělí porušila, protože je ze mě kus špeku. Cpu do sebe ohromný množství hormonů a jsem příšerně zavodněná. Přítel si všiml. O víkendu ten hnus doberu a doufám, že už nikdy tyhle problémy mít nebudu. Asi taky vysadim HA, protože mi vážně vůbec nesedla. Nejhůř snášim právě to zavodnění, vypadám prostě strašně.
S přítelem je mi fajn, moc se teď teda nevidíme, ale vynahradíme si to. Důležitý je, že jsem konečně prorazila ten blok, co jsem v sobě měla. Nedokázala jsem říct, co mi vadí. Vlastně pořád k tomu mám odpor, je mi nepříjemný mluvit o svých pocitech, ale bez toho by ten vztah šel hodně rychle do kytek. Tý svý apatie se asi nikdy nezbavim, ale fakt se moc snažim, abych mu svoji lásku dávala najevo. Neni to snadný, jenže já o něj přijít nechci, takže se budu muset dál snažit. Občas si říkám, kde se v něm bere ta trpělivost, kterou se mnou má. Ale jeho je taky dost, na to nesmim zapomínat :D.
Odpoledne vyrážíme na KoRn! Pááni, tak moc se těšim! Vloni jsem se těšila na SlipKnoT a měla jsem z toho stejný pocity, jako právě teď. Natěšenost a nervozita dohromady. Tak snad všechno klapne a my si koncert užijeme.
Jak to mám s jídlem? No, abych byla upřímná, je to na dvě věci, na tu jednu víc. Zase se ale začnu snažit, protože takhle se sebou spokojená nejsem.
Měla jsem nedávno období, kdy jsem neustále brečela, ze všeho jsem byla zdeptaná. Bála jsem se, jak to se mnou bude dál. Neměla jsem nejmenší chuť něco se sebou začít dělat, flákala jsem školu a pořád se nervovala. Už ani nevim, kdy se to celý přehouplo zpátky k lepšímu, ale jsem hrozně ráda. Teď je mi přímo skvěle. Pomalu se blížim do velkýho finále, za měsíc dostanu svoje psolední vysvědčení. Pak už mě čeká "jen" to maturitní. Tak moc se těšim, až to budu mít za sebou.

müsli s mlíkem
míchaná vajíčka, pečené brambory
731 kcal

posilování zadku a nohou, tanec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 31. března 2017 v 16:08 | Reagovat

Antibiotika jsou hnus, co já jich za svůj život snědla, brr. Slipknoty moc nemusím, ale na KoRny bych taky jela :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama