Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


24.4. Do or die

24. dubna 2017 v 17:50 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
study, school, and book image
Znovuobnovení vztahu bylo asi nejlepším řešením. Snažim se na to moc nemyslet, ale přece jenom o tom párkrát padla řeč. Je mi nepříjemný si to připomínat. On se pokaždý naštve, když zmínim, že mi ublížil. Ať si v tom případě nechá ty kecy, že by to nikdy neudělal. Už se stalo. Zas mu psala bejvalka, asi jí brzo nakopu, začíná mě srát. Je k smíchu, jak se vtírá. Ubožačka. Celej týden byl fajn, jedny z nejpěknějších dní, co jsme spolu. Po dlouhý době jsem si říkala, jak moc jsem šťastná. Je to až podivný, čekala jsem, že bude ještě hodně dlouho odtažitej. Kámoška se diví, že s nim ještě jsem po tom, co mi udělal. Jenže já mu taky ublížila, zklamala jsem ho. Je to těžký.
Velikonoce byly pěkný, ale smutek mě přešel až v pondělí večer. Až do čtvrtka bylo všechno fajn. Odpoledne mi napsala kámoška, že mě asi nepustí k maturitě. Šílela jsem, totálně. V pátek jsem si šla absenci vyžehlit za tělocvikářkou. Pohoda jahoda, ale taky jsem měla dost velký obavy. Nultá utekla jak nic, pak jsem půl hodiny čekala na němčinářku. Omluvila jsem se, nic jinýho jsem ani udělat nemohla. Nakonec se rozhodla, že mě teda klasifikovat bude. Měla jsem chuť pořádně ji obejmout :D. Tohle by žádnej jinej učitel neudělal. Třídní z toho málem měla infarkt. Já ho málem měla taky, když mi učitel na zemák řekl, že mám moc velkou absenci na to, abych k maturitě mohla. Ještě že už končíme, jináč by mě ty jeho srandičky asi brzo zabily :D. Děják mám za sebou, teď už jen fucking angličtina.
Fajn je, že se mi vrací zpátky moje ztracená fyzička, sláva! Hodně boxuju a začala jsem posilovat s činkama, takže pozooor :D. Od zítřka budu psát jídelníčky a určitě i svoje cinty, protože se teď prostě potřebuju ventilovat, když mám takový množství učiva :D. Teď si jdu zaběhat a pak konečně box♥:D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama