Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


3.4. Den skončil, ale mně je fajn

3. dubna 2017 v 18:20 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
april, bloom, and quotes image
Vzpomínám na ty bezesný noci. Na to, jak jsem v půl jedný ráno poslouchala Cobaina a byla myšlenkama úplně mimo. Ráno to samý, k tomu jsem popíjela mátovej čaj. Prohlížela jsem si nový jizvy na předloktí. Těch bylo. Kapky deště burácely do okenic a mně se nikam nechtělo. Byla to spíš cesta jako na popravu, akorát jsem netušila, co mě čeká. Všechny ty dny byly něčim zvláštní.
Teď je všechno jinak. Ráno ospale míchám kafe, při pomyšlení na školu pomalu propadám depresi a místo jizev si prohlížim tmavý kruhy pod očima, který jsou občas teda fakt libový :D. Za měsíc maturuju, za týden píšu maturitní sloh. Bože, dej mi sílu!
S přítelem jsem si snad všechno vyjasnila, doufám teda. Příští týden jdeme slavit kámošovo narozky. Bude tam dost lidí, co jsou starší než já, takže žádný ožíračky vážně neplánuju, to by byl trapas. Jen mě štve, že zrovna v ten večer bude ve vedlejším městě skvělá akce, na kterou jsem strašně moc chtěla jít.
Poslouchám Nirvanu, dívám se z okna na ten šedivej deštivej den a přemejšlim. Trochu splín. Proč vždycky chceme to, co v danou chvíli nemůžeme mít?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama