Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


17.5. Success is a decision

17. května 2017 v 23:45 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
https://news.artnet.com/app/news-upload/2016/09/ed43e776-3a78-402b-8e97-178318d04423.jpg
Je tu to, čeho jsem se nejvíc bála- zvracení. Ještě jsem se k tomu nedostala, ale vypadá to, že už to dlouho nevydržim. Jakmile jídelníček neni perfektní, okamžitě moji mysl napadaj ty vražedně vlezlý myšlenky. Je to přece tak moc snadný... Cejtim se hrozně, že nad tim vůbec přemejšlim, ale asi to bylo více méně jasný celou dobu. Opravdu jsem od prváku dýl jak čtyři měsíce bez zvracení nevydržela.
Přísahám, že už teď si dokážu představit, jak moc mě bude pálet v krku. Přítel odletí na dovolenou, takže budu skoro dva týdny sama. Původní myšlenkou bylo, že se za tu dobu dám dohromady a až se vrátí, tak budu vysekaná a připravená na box. Momentálně to spíš vypadá na pořádnou depku z toho, že žeru jak prase a vypadám naprosto nechutně. Po maturitě si dám třídenní detox, třeba mi bude líp.
Jsem bezradná a co se týče problému s jídlem, asi se už nic nezmění. Bude se mnou napořád. Nastává období, kdy se budu tvářit, že jsem už v pohodě a snažim se dostat se z toho z plných sil. Sama sobě lžu. Vloni jsem myslela, že jsem šťastná. Možná jsem byla, ale jen chvíli. Ten pocit euforie dokáže bejt fakt opojnej.
Za týden už touhle dobou budu vědět, jestli jsme uspěla ve zkoušce dospělosti. Upřímně doufám, že budu oslavovat úspěch, ale kdo ví. Tohle je fakt jako v Kruhu, 7 dní. Určitě bych měla využít těch několika málo dní a naučit se toho co nejvíc. Nechci pak litovat a vyčítat si, že jsem měla šanci uspět a zase jsem se na všechno vyflákla. Vždycky jsem toužila po úspěchu, už jako malá jsem si děsně zakládala na výbornym prospěchu.
Udělám to pro tu malou holčičku s hnědýma lokýnkama a velkýma černýma očima. Pro tu, co se vždycky snažila být nejlepší a dělat všem radost. Jakmile to dokážu, budu mít klid na duši, tím si jsem jistá. Tak jo, jdu do toho. Doufám, že při mě budou stát všichni svatí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama