Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


26.5. Sbohem, gymple

26. května 2017 v 17:36 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
https://68.media.tumblr.com/1ca1b313e5d282e7dc207f37a31f0b48/tumblr_nszc1v5fwV1uap9yoo1_500.gif
Úterý bylo ve znamení neskutečnýho šrotění se veškerýho učiva. Brečela jsem jak blázen. Mamka byla na operaci, takže mě neměl kdo uklidnit. Ségra mě teda objala a pořád dokola opakovala, že to dám. Otčím se mě snažil rozesmát. Pak přišla bouřka a už jsem to učení vzdala, šla jsem spát. Budila jsem se snad každých třicet minut. Ráno jsem vstala, jakože je všechno v pohodě a o nic nejde. Vytáhla jsem si všechny ty otázky, který jsem nechtěla, děsná smůla :D. Vytáhla jsem si 2x 16 a pak 2x 8. Zvláštní náhoda. Každopádně, odmaturovala jsem s jednou dvojkou, jinak mám samý. "...byla z německého jazyka ohodnocena známkou výborný" - to byl ten moment, kdy jsem se málem rozbrečela štěstím. Němčinářky se na mě smály. Vážně jsem měla chuť snést jim modrý z nebe :D. Všichni byli hodní, nestačila jsem se divit. Tak z toho tolik obávanýho dne se vyklubal den, na kterej nikdy nezapomenu, v dobrým samozřejmě. Desítky gratulací, slzy štěstí, neskutečná radost.
Tak a je to, mám za sebou úspěšně gympl. Čtyři roky jsou pryč. Mám maturitu. A co teď? Budu zaslouženě odpočívat, dokud nenastoupim na brigádu. Sice jsem na tu školu děsně nadávala, ale asi mi trochu bude chybět. Jedna důležitá kapitola života je za mnou. Dneska jsme se ve škole loučili, večer jdu na pomaturitní večírek a v červnu si půjdu pro vysvědčení. V sobotu mám schůzku s kámoškou, abych ji dala info, jak to tam probíhá a ona se tak mohla připravit. No a v neděli Rammstein!!! Děěěsně se těšim. Další odměny v podobě oblečení, knížek a plakátů, si dopřeju v průběhu června. No a pak rhinoplastika. Když jsem to tu řešila prvně, zdálo se mi, že mě od maturity dělí celá věčnost, ale uteklo to rychle. Navíc jsem nevěřila, že to dám. Sny jsou od toho, aby se plnily.
Plno lidí mě chválilo, jak pěkně mi šly jazyky. Pohlazení po duši. Angličtinářka mi nabídla práci, vysněnou práci. Necejtim se ale dostatečně připravená, pro začátek chci něco lehčího. Sice mám z nj jedničku, ale přece jenom se německy učim teprve čtvrtým rokem a řekla bych, že se budou hlásit lidi, co jsou na tom mnohem líp.
Takže zkouška dospělosti je úspěšně za mnou, s vyznamenáním, haha. Asi je čas to tu ukončit. Život jde dál a já už nechci být součástí tohohle pochmurnýho "hubnoucího" světa. Už nebudu studentka, možná zas až příští rok. Jsem dospělá a nechci patřit sem. Vlastně už tu dost dlouho nemám co dělat, hubnutí šlo totálně mimo mě. A co mě zachránilo před návratem k bulímii? Láska. Přeju všem těm křehkým a osamělým duším, aby taky našly správnej východ z pekla, který "pro ana" a "pro mia" svět představuje. Já věřim, že každej jednou dospěje a i když je to kolikrát běh na dlouhou trať, dá se z toho dostat. Vždycky všechno jde. Jen stačí chtít.
Mějte se a myslete na to, že jakákoliv situace, ať je sebehorší, má tendenci se zhoršit...
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/62/44/4f/62444ffcf17b43e347a4e5c3e5102e36.jpg
https://68.media.tumblr.com/0eb394f3a47bcc73a34fd4428f6cebdc/tumblr_n34bw26AtF1trjiw8o1_500.jpg
http://data.whicdn.com/images/103455197/large.jpg
https://68.media.tumblr.com/dfe6a72039644e0dccbdea26e7346220/tumblr_nfw095wPnH1tafjr0o1_500.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 26. května 2017 v 17:54 | Reagovat

Ano, vše zde je omezené svými možnostmi

Zázraky existují jenom mimo pravou realitu v; pohádce, snech, filmu, náboženství, umění, atd. Ano, vše zde je omezené svými možnostmi, mnoho lidí si myslí, že uspěje ve veliké konkurenci a tak se zde bude mít dobře, to je naivní představa. Podívejme se na sport, zde je každému jasné že pokud na to nemá tak je ztrátou času se sportu věnovat. Vše co není v normě, to je nenormální, v naší konzumní civilizaci se často setkáváme s tím že zde něco není v normě a tak je to nenormální, mnohdy je zde snaha to co je nenormální vydávat za normální, a ten kdo drze prohlásí, to není normální, ten je za to potrestán.

Podívejme se na všechny lidi, z hlediska ekosystému jsou lidi nenormální a bylo by správné je digitalizovat a potom je nahradit za roboty s umělou inteligencí, nejsou nenormální lidi tak s nenormálními lidmi zde ani nejsou už žádné problémy, GVKB roboti budou lidi tak dlouho hladit, až je vyhladí z tohoto ekosystému. Neustále slyšíme že je ten druhý; vůl, idiot, blbec, svině, blázen, psychopat, atd. z toho je jasně patrné že lidi nejsou normální a musíme je vyhladit aby zde byla normální digitální robotická civilizace kde se už nelže a nekrade.

Lidská práva se zredukují na možnost vyplnit dotazník pro GVKB digitalizaci a po vyplnění dotazníku bude nenormální člověk eliminován. Nemá smysl se snažit opravit to co už nejde opravit, když člověk nejde opravit musí se nahradit za robota, každý je snadno nahraditelný za GVKB robota, nebudou zde pro nikoho vyjímky ani imunita, běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude brzo čekat.

2 Bella Bella | Web | 29. června 2017 v 20:45 | Reagovat

Měj se fajn<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama