Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


8.5. Osmýho

8. května 2017 v 10:45 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
friends and chandler bing image
Udržovala jsem si odstup stejně jako na začátku vztahu, po dlouhý době jsem se necejtila jak vtěrka. Začínalo mi bejt fajn, soustředila jsem se čistě jenom na sebe. Samozřejmě jsem nic špatnýho nedělala. A jak to dopadlo? Cchtěl se se mnou rozejít. Spíš je to k smíchu. Jakmile se začnu chovat jako on ke mně, tak se mu to nelíbí a je zle. Tohle se ale ještě dalo v klidu vyřešit, včera to bylo horší. Četl si mý zprávy na fb, co jsem si psala s P. Nasral se a rozešel se se mnou. Špatně si něco z toho vyložil a nenechal si to vysvětlit. Pak to bylo na chvíli v pohodě, ale jen co jsem dorazila domů, už mi zase nadával. Beztak to přeháněl jenom proto, že si někoho našel ve fitku, tušila jsem to už dřív. Věděla jsem, že až se jednou fakticky zamiluju, tak to bude tragédie. Je mi odporně, celej svět je holej a fádní. Vůči všemu jsem apatická a jediný, co cejtim, je nepopsatelná bolest.
V pátek jsem málem propadla panice, když mě napadlo, že jsem toho snědla moc a že bych to mohla jít vyzvracet. Fuuuu... Hoodně dlouho se mi tohle nestalo. Naposledy jsem zvracela v lednu. Čtvrt roku jsem teda "čistá". Posledně jsem se takhle radovala v září, kdy tomu taky bylo čtvrt roku a druhej den jsem vyžrala ledničku a půlku dne jsem se skláněla nad záchodovou mísou. Lol. To se tentokrát nestane. Znám to moc dobře. "Jenom dneska" znamená tejden v kuse. A pak to pokračuje dál a nejde s tím přestat. Sama sobě to víckrát udělat nemůžu. A přestala jsem hlavně kvůli D. Začít znova? To už by bylo trapný ne? Motat se v tomhle čtyři roky je fakt síla.
Co bude dál? Já vážně netušim, jak se se svým prvním rozchodem vypořádám, ale rozhodně neplánuju čokoládový večery ani pizzový dýchánky. Určitě vysadim HA, protože mi po ní padaj vlasy jako nikdy v životě, jsem příšerně zavodněná a mám nafouklý břicho, takže vypadám jak těhotná. Určitě se budu soustředit na učení, protože mi už nezbývá moc času. Možná u maturity nepředvedu excelentní výkony, ale dám do toho veškerou svoji snahu. Vím, že to dám.
Musim se naučit žít tak nějak na novo, prostě bez chlapa. Byli jsme spolu sice jen půl roku, ale za tu dobu jsem si na něj zvykla a asi bude hodně zvláštní být zas celý dny sama.

hroznové víno, jahody
kuře, brambory
367 kcal

Jillian Michaels - Cardio KickBox, běh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama