10.9. Svět nejde vypnout ani zastavit

10. září 2017 v 22:57 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
Doprovodil mě domů, loučili jsme se polibkem, jakej jsem s nim dlouho nezažila. Možná proto, že to bylo naposled.
O pár hodin později jsme se rozešli, trapně přes fb. Definitivní konec. Je mi smutno, ale necejtim vyloženě ztrátu, spíš úlevu. Vidim to zelený kolečko vedle jeho jména a čekám, kdy napíše. "Ty blbá krávo, rozešli jste se, tak proč by ti měl psát?" můj vnitřní hlas je naštěstí rozumnější než já :D. Ty krásny vzpomínky nevrátim, obzvlášť nostalgická jsem proto, že tomu bude za měsíc rok, co jsme se poznali a začalo období mý první lásky.
Uvědomuju si, jak moc jsem se za poslední rok změnila. Když mi kamarádi říkali, že jsem úplně jiná, byla jsem za to ráda. Teď se cejtim hrozně. Dostala jsem se do bodu, kdy chci jenom prachy. Po vší tý utopii a úzkosti mě nic jinýho nezajímá. Zabil všechny city, který ve mně kdy byly. Sebral mi moji duši a pověsil ji na hřebík. Pochcal všechny iluze. Jeho slova jsou prázdná, jako by si s nima jenom hrál. Přesto jsem byla jeho stydlivá holka, zlatovláska. Pořád nechápu, jak jsem se do něj mohla tak moc zamilovat.
Nechávám minulost za zádama, i když mám chuť všechno vzdát.
"Jestli v tom oba nevidíme budoucnost, tak to nemá cenu," řekl tak dva týdny zpátky. Je to moc komplikovaný nebo jsem moc komplikovaná já? V ničem nevidim perspektivu. A on už taky ne.
Zajímalo by mě, kde bere pocit, že si mnou může být jistej. Kroutila jsem očima a dělala na něj otrávený pohledy, stejnak si mě omotal kolem prstu. Možná je výjimečnej, nikdo jinej by tohle nedokázal.
Mám před očima peklo. Ten voják, co mi tolik zamotal hlavu, si se mnou snad zahrává. Mám takovej pocit. Možná jsem jen šíleně skeptická, ale fakt na tom něco bude. Vždyť i bílá růže má černej stín. Jsem přesvědčená, že až se zas někdy uvidíme, tak to nezůstane u zdvořilých gest, milých úsměvů a zamilovaných pohledů do očí. Nejradši bych se do něj celá zavěsila a líbala ho třeba celej večer. A už bych ho nepustila. Jenže svět nejde vypnout ani zastavit. Nic už neni jako dřív.
Zítra všechno uvidim v jasnějších barvách.
https://static.tumblr.com/671a231a3835f7b5fc2c5f6b9f86f5e7/ylqhove/Xnvnuxdz1/tumblr_static__640_v2.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama