Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


30.9. Poslední pýs

30. září 2017 v 23:26 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
Poslední zářijový den. Byla jsem pryč z města, takže paráda. Dopoledne jsem dala poslední sbohem svýmu autu a pak jsme šli s tátou do kavárny. Z rozhovoru jsem pochopila, že když za rok nepůjdu na vejšku, budu podle něj úplně blbá a povedu neplnohodnotnej život. To jsou mi věci. Odpoledne jsme se pohádali s přítelem. Nemám sebemenší chuť se zase celej den usmiřovat, takže na to seru a vlastně je mi to fuk. Prej jak jsem to mohla udělat po tom všem. Jako by mi on nikdy neublížil. Já ho navíc nepodvedla a i když o nic tak hroznýho nešlo, přiznala jsem se. To by on nedokázal.
Ne že bych nějak holdovala alkoholu, ale ten blaženej pohled, uvolněný tělo a zastřená mysl mi prostě chybí :D. Zase jen tak tančit jako rumový víly a smát se lidem kolem, protože jsou hrozně negativní a závistiví i přesto, že jsou v alkoholovym rauši.
V pondělí mám dva pohovory. Udělám všechno pro to, abych mohla do konce týdne nastoupit. Jestli nebude možný nabouchat dvanáctky nebo přesčasy, tak si seženu na víkend brigádu. Prachy prostě nutně potřebuju a už to další měsíc a půl fakt nevydržim. Takhle bídně mi snad nikdy nebylo. Dluhy mám, kam se podívám. Ostuda. Moc doufám, že se z toho vylížu v půlce října.
Ačkoliv bych se nejradši zahrabala hodně hluboko do země, aspoň se pokusim o nápravu všeho, co jsem posrala.

autumn, fall, and road image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama