Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


12.11. Teď jsem prázdná, tak si zvykni nebo jdi

12. listopadu 2017 v 17:00 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
Je teprve pět hodin a venku už je tma. Celej den prší, dost mě tohle počasí unavuje.
Ležim a přemejšlim. Cejtim příliv štěstí a kupodivu nepociťuju ztrátu vlastního ruzumu, jako tomu bylo minule. Začátky jsou pohádkový, u nás je to trochu jinej začátek, ale pořád je to pěkný. Jsem zamilovaná. Kdo by to byl řekl...
Když moc přemejšlim, okamžitě se mi zkazí nálada. Má to svoje důvody. On, když na mě nechce takhle myslet, tak si prostě dá. Pak na mě prej tolik nemyslí. Je to hrozně hnusný. Tohle mi vůbec neměl říkat. Skoro dva týdny jsme se neviděli. Samozřejmě v tom vidim drogy, protože když byl sjetej, tak za mnou radši nikdy nešel. Nebo je v tom někdo další, že jo. Nijak se tim netrápim. On by byl možná rád, kdybych ukázala, že žárlim a že mě něco užírá, ale to já nedokážu. Jsem teď prázdná a on ať se s tím vypořádá po svým.
Jeho táta nás odvezl v děsně drahý káře domů. Říkala jsem si, že tohle k životu vážně nepotřebuju. I kdybych už nevěděla, co s penězma. Vlastně jsem ráda za to málo, co mám, protože pro mě je to všechno. Víc nepotřebuju. Leželi jsme v posteli. Ponořil se do mě a já v tu chvíli znova ztratila rozum. Prej mu můžu věřit, ve všem. V jeho očích ale vidim jenom lež.
Listopad je tu, blíží se Vánoce. Jsem pořád v práci, takže se nějak tý pomalu přicházející atmosféry vůbec nechytám. Venku letos poprvý sněží. Je mi z toho tak nějak divně. Před rokem jsme byli pařit, dost šílená noc. Ve výlohách večer svítily ozdoby a P se smál, že se mi to tolik líbí. Pak jsem byla s D a celej svět byl pohádkou. Bylo mi nádherně.
Neni to tak dávno, co jsem prolejzala všechny bary a pajzly tady ve městě, protančila jsem celou noc a poznávala nový lidi. Teď jsem radši v práci. Smysl života je vydělat a chcípnout.
costume, Halloween, and boo image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama