Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


26.11. Jsem ultimátně mimo

26. listopadu 2017 v 22:25 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
Tak už je tu ten předvánoční čas. Furt se nějak nechytám. Ženský v práci se den co den něčim stresujou a snaží se mě zapojit do toho pracovního dění. Všechno je moc hektický a já úplně vybočuju z řady s tim svym mámvpičismem. Fakticky nemám zapotřebí řešit práci ve svym volnym čase. A vůbec... co po mně jako chtěj?
Líbí se mi, že mi rodiče konečně dali trochu klidu. Udělám potřebný věci a ve zbytku dne odpočívám. Už šíleně dlouho mi mamina nenařídila, abych se najedla. Sem tam utrousí poznámku typu "ty hrozně málo jíš", ale už by mi jídlo pod nos necpala. Já a jídlo nejsme vyloženě kámoši, ale vycházíme spolu celkem dobře. Nemám strach dát si jednou za den něco sladkýho. Už se nezajímám o číslo na váze, spíš se dívám do zrcadla a právě podle toho se rozhoduju, co a jak dál. I když je fakt, že by mě vyšší číslo asi dost rozhodilo... No je to složitý, ale nehrotim to. A prej že jsem zásadová. Asi trochu jo.
S přítelem jsme měli roční výročí, půjdeme na večeři. Natrápil mě neskutečně moc a jizvy na srdci se ještě pořádně nezacelily, ale jsem ráda, že ho mám. Ten kluk mi prostě přijde hrozně zajímavej, má v sobě něco, co mě přitahuje. A vážně je to zvláštní člověk, jen nedokážu říct čím. Třeba časem přijdu na to, co ho podle mě dělá tak moc výjimečným.
Nějakym způsobem se mi do hlavy vkrádaj špatný myšlenky. Dokážu hodinu dokolečka přemejšlet nad jednou věcí. Tohle mě ničí. Kolegyně z práce si všímaj, že se něco děje, jen neví co.
Zítra vstávám brzo na ranní, tak si ještě trochu zacvičim a půjdu spát. Teda takhle bych to podle svých pravidel měla udělat. Jenže se ve mně něco zlomilo a vážně je mi všechno jedno. Jsem ultimátně mimo.

jahodový ovofit
kuřecí plátky s rýží
půl pudinkového jogurtu
kaiserka s paprikášem
923 kcal

car, snow, and winter image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama