Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


24.12. Hou, hou, hou

24. prosince 2017 v 17:15 | Effy |  Chci se ztratit ve tmě (2017)
I o Vánocích se dějou smutný věci. Děda umřel. Taková pecka hned po probuzení. Prostě mi to přijde nemožný, všechno se událo tak rychle. Nepřeju si nic jinýho, než aby nás to všechny brzo přebolelo a dědeček odpočíval v pokoji.
Mám stavy, kdy se cejtim jako bůh. Ego v nebi. Pak jsou tyhle skvělý pocity ztracený a já nevim, jak se s tou změnou vypořádat.
Začátkem roku jsem plánovala, že letos na podzim podstoupím operaci nosu, rhinoplastiku. Bohužel jsem dlouho práci sehnat nemohla a tak jsem tuhle velkou věc přeložila na březen. To už našetřeno mít budu. Šetřim, co se dá a jde to docela rychle, ale bohužel tvrdnu v práci i v sobotu a zůstávám tam kolikrát mnohem dýl. Nikomu o tom nic neřeknu, dokud nebudu mít aspoň 30k našetřeno jako důkaz, že to myslim vážně. Kdybych jim to řekla teď, tak se mi všichni vysmějou. A taky si tím šetřim nervy, až budeme o Vánocích jezdit na návštěvy, protože téma "Tereza se zbláznila" by mi zkazilo vánoční idylku okamžitě -.- :D.
Trávim tyhle prosincový dny především v práci. Vánoce si přesto užívám. Když se vracim domů, mám boží výhled na zasněžený hory a kopce, všude svítí vánoční ozdoby. Rodiče si občas stěžujou, že jsem v práci víc než doma, přítel to vidí tak, že jsem radši v práci než s nim. Je to těžký.
Volala mi babi, dělala si starosti ohledně mě a mýho přítele. Prej jestli nebude lepší najít si jinýho nebo se soustředit spíš na sebe, když se chystám na vejšku. Hodně jsem nad tim přemejšlela. Určitě má pravdu, jenže ono to neni tak snadný někoho po roce a čtvrt opustit. Proto nechápu, jak od sebe můžou jít lidi po nějakejch patnácti letech. No jo, bejvalo líp.
Přítel mě má ale rád. A já jeho taky. Zlobíme oba, akorát každej po svym. Včerejší noc byla boží, takový chvíle bych opakovala každej den.
Teď už se setmělo a já se těšim, co najdu pod stromečkem. Šťastné a veselé!

https://78.media.tumblr.com/f0c73748bd989256dda5aa63009487b1/tumblr_oyklcrBM1U1uoqm0io1_500.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama