Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


31.3. Život chutná jako vanilková kola

31. března 2018 v 23:23 | Effy |  Do posledního kreténa (2018)
Březen je u konce a od začátku měsíce se dějou strašně zvláštní věci. Jednou z nich jsou mý city k vojákovi. Každá chvíle s ním je pro mě hrozně důležitá a každý loučení je smutný. Jenže u něj mám jistotu, že se zas vrátí. Je nám spolu hezky. Všechny zamilovaný písničky jsou o tobě nebo o nás dvou. A všechny hezký věci mi připomínaj tebe.
Sobotní večer. Měsíc a třpytivý hvězdy zdobily oblohu a mně se zdálo, že na světě jsme jen my dva. Ve chvíli, kdy se mi dívá hluboko do očí, tajím dech. Upřímnější pohled neznám. Každej den tě vídám v hlavě a svět je krásnej. Život chutná jako vanilková kola a ty víš, jak moc vanilkovou kolu miluju. A taky víš, jak moc miluju tebe. Hrajou Siluety od Mandrage, myslím na tebe a na tvoje zářivý oči.
Něco jsme spolu měli u něj v autě. Poprvý. Zakázaný ovoce chutná nejlíp. Loučení bylo zvláštní. Nic kromě sexu a jakýhosi kousku "přátelství" mezi náma být nemá, ale mně se zdálo, že je mezi náma mnohem víc. V jeho očích bylo jasně vidět, že to cejtí stejně. Čekala jsem, jestli mi napíše, ale nenapsal. Možná tím chtěl předejít blížící se katastrofě. A tak mi dal najevo, že ani on nechce žádný změny.
Komplikace tvoří... můj přítel. Ten kluk, kterej mě tenkrát v říjnu pobláznil a od tý doby prožíváme každičkej den spolu. Třebaže spolu nebudem do konce života, jak jsme si slíbili, ale věř, že mý city k tobě jsou navždycky. A na ničem nezáleží.
Počasí mění nálady. Zas je tu jaro.
Byla jsem si zaběhat. Čerstvej jarní vzduch pročistil tmavý kouty mojí mysly. "Miluju tě" uvnitř zprávy od tebe mě dokáže ve vteřině rozbrečet. Já tě totiž taky miluju, ale pořád mám bolavý srdce a čekám, až zas budu schopná věřit ti každý slovo, zhluboka dýchat a žít jenom pro tebe. Chvíli to ještě potrvá. Zahánim svý démony pomocí duše jinýho kluka. Přísahám, že až to přebolí, budu věrná jen a jen tobě a nikdy nás nic ani nikdo nerozdělí. Protože tě miluju.
Sedim nahoře nad městem, kde na mě problémy nikdy nedosáhnou. Ve dvou se ale všechno zvládá líp. Začíná pršet, tak to balim. Otočim se a ty stojíš za mnou. Víš, že se trápim, ale neptáš se. Jen mě objímáš. Jsme u tebe a posloucháme Papa Roach, protože tahle hudba nás spojuje. Jsme spolu šťastní, no ne?
city, flowers, and travel image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama