Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


Duben 2018

23.4. A ve vzduchu je jaro

23. dubna 2018 v 20:25 | Effy |  Do posledního kreténa (2018)
Vůně jarního deště a šero nastávajícího večera. Úžasná kombinace. Miluju přírodu a strávila bych venku nad městem klidně celý hodiny. Hrozně se mi líběj ty kvetoucí stromy a pampelišky na louce.
Odhodlala jsem se zavolat přímo na kliniku. Teď už je to jasný, čeká mě rhinoplastika. Obrovskej krok v mym životě. Jsem nervózní a ani se tolik neděsim samotný operace jako toho, že nebudu s výsledkem spokojená. A taky mám obavy z hojení, protože nebudu moct nějakou dobu dýchat nosem, jen pusou, což je pro mě i při rýmě nemožný :D. 28. května jdu na konzultaci, což je pro mě důležitý datum. Vloni jsem byla na koncertě Rammstein a zrovna, když jsem seděla na schodech, přišla mi zpráva od vojáka. V tu chvíli se pro mě celej svět rozzářil a cejtila jsem se neskutečně šťastná. Jsem děsně sentimentální. No, takže jsem zvědavá, jak to celý dopadne.
Co se vojáka týče, asi brzo přijde konec. Jsem z toho smutná, ale co můžu dělat? Co oči nevidí, to srdce nebolí. Přítel mi dává pořádně zabrat, ale momentálně to vypadá dost nadějně, takže doufám, že nám to takhle pěkně vydrží snad co nejdýl. Nejlíp už napořád. Přemejšlim, jak je možný se pořád dokola zamilovávat do jednoho jedinýho kluka. Víc a víc, i když už je dávno můj. Myslim, že jsme se vzpamatovali včas, už nemůžeme čekat na zítřek.
Snažim se uklidnit to peklo, co vládne uvnitř mě, ale teď jsem ještě moc slabá. Potřebuju ještě chvíli vydržet a bojovat. Hodně jsem se za poslední rok změnila. Nelituju ničeho. Mám pocit, že zvládnu všechno na světě.

https://data.whicdn.com/images/283741463/large.jpg