Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


23.7. Prázdnej sex

23. července 2018 v 20:40 | Effy |  Do posledního kreténa (2018)
snídaně: vločky s mlíkem, borůvky, skořice
svačina: celozrnný rohlík s mazacím sýrem
oběd: kuřecí vývar, sójové kostky s rýží a kurkumou
svačina: čokoládová tyčinka
večeře: protein
pití: dobrá voda malina

pohyb: Blogilates♥ Jul 2018


Rhinoplastika mi změnila život, sama sobě se líbim a konečně mám taky nějaký to sebevědomí. V tomhle ohledu jsem naprosto spokojená. Horší je to se vztahama. Nějak se topim.
S jedničkou jsem byla připravená na rozchod, jenže pak se se mnou odmítal vidět a psát mu to je prostě blbý. Když jsme se konečně sešli, došlo jen k sexu, pak jsme se zas řadu dní neviděli, takže je mi aspoň jasný, o co mu jde. Dneska by to byl rok a osm měsíců, zlato :).
Pátek třináctýho pro mě nebyl vůbec nešťastnej den, ba naopak. Viděla jsem se po dlouhý době s vojákem. Seděli jsme u něj v autě a dívali se na hvězdy. Poprvý v životě jsem viděla padat hvězdu a v duchu vyslovila to nejvíc klišé přání. Cejtila jsem se šťastná jako nikdy.
Další den mě přepadla depka, už několik let se mi tak šíleně střídaj nálady. Jednou je mi naprosto skvěle a musim udělat všechno, co mě napadne, ale pak se všechno obrátí a já jen brečim a na nic nemám náladu. (Díky tý super úžasný náladě jsem mimochodem odmaturovala, jinak jsem se flákala a byla prostě v prdeli :D.)
Šla jsem v noci do baru. Když jsem začala pít, nálada se postupně zlepšovala. Přítel mý kámošky mě osahával a padlo pár letmých polibků. Shiit. Nakonec jsem odjela taxíkem ke kámošovi na byt, kde jsme se spolu vyspali. Bylo skoro šest ráno a já se trmácela domů tichym městem. Byla děsná kosa a nebylo mi zrovna nejlíp. Okamžitě se dostavily ohromný výčitky svědomí. Tohle nejsem já, nikdy jsem taková nebyla. Taky jsem myslela na vojáka a na to, že když tohle zjistí, tak už mě nikdy nebude chtít ani vidět. Je mi z toho divně ještě teď, nemělo se to stát. Dvojka mi furt píše, že mě chce vidět. Čtvrtek menší pátek. Šla jsem s kámoškou do kavárny a pak na pizzu. Bylo mi po dlouhý době fajn, odpočinula jsem si. V pátek koupák s jedničkou. Večer jsem byla s vojákem. Jeli jsme na jeho oblíbený místo s tim nejhezčim výhledem a sledovali usínající města. Pak jsme to dělali u něj v autě. Poprvý. Spontánní věci nás nejspíš přitahujou. Euforie. Tak je to za náma, stalo se to a já jsem... šťastná.
V sobotu jsem šla s jedničkou a ségrou na pizzu. Pohřební atmosféra mi zkazila náladu, neměl s náma chodit. Viděla jsem ho ráda, ale tohle už asi bylo moc. Večer jsem zůstala doma. V baru na mě sice čekali kamarádi, ale já se rozhodla, že budu hodná holka. Voják mi odjel pryč, vrací se v srpnu. Do tý doby si musim ujasnit, co vlastně chci. Řekla jsem mu, že bych s nim chodit nechtěla, ale zároveň je to hrozně krásná přestava a jsem z toho všeho zmatená. Dneska mi mamka zavolala do práce, že se v pátek jede k moři a jestli přece jenom nechci s nima. "Tak jo," v tu chvíli jsem učinila dost vážný rozhodnutí, protože odjezd do Itálie znamená definitivní konec s jedničkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 23. července 2018 v 21:14 | Reagovat

super blog
zvu tě na svůj

2 viv-dream viv-dream | 25. července 2018 v 11:47 | Reagovat

Ahoj, nechceš spřátelit?

Kolik měříš a vážíš? Kolik ti je (jestli těch uvedených "20" je aktuální nebo starý údaj :) )

3 viv-dream viv-dream | 25. července 2018 v 19:46 | Reagovat

Ty nyní držíš nějakou dietu? Čím se nejvíc motivuješ? Já mám motivace deset pater, ale nějak jsem zlenivěla a zpohodlněla, co se hladovění a cvičení týče (prošla jsem si několikrát ppp, byla jsem krok od smrti (anorexie), a nyní se plácám v bulimických kruzích s přejídáním ... a snažím se z toho několik let vysekat ... onen blog je dalším pokusem (snad ne tak marným ... ).

Nějak jsem ztratila sebemorálku, sebekázeň a funguji jak stroj na zlozvyky ... a marně se jej snažím rozebrat a opravit. Ale věřím tomu, že mi blog a pár spřízněných duší pomůže.

4 Sugar Sugar | Web | 25. července 2018 v 23:16 | Reagovat

Ooh tak ještě, že nemám tvé problémy. Ta plastika, co to bylo?
Jinak hlad nemám a slabo mi taky není, ostatní dny jím víc, tak tělo tolik nestrádá. Víc dní v kuse by to byl už risk.

5 B. B. | Web | 27. července 2018 v 2:08 | Reagovat

Jestli ti to zvedlo sebevědomí, tak jenom dobře :).
Koukám, že to máš hodně komplikované. Třeba ti ta dovolená pomůže :)

6 september-clementine september-clementine | Web | 28. července 2018 v 12:13 | Reagovat

Ahoj Effy, díky za komentář, taky tě hodím do oblíbených, tvůj blog koneckonců už nějakou dobu znám a jsem ráda, že to tu ožilo! :)
Jinak jsem ráda, že jsi z výsledky plastiky spokojená.
A vztahy, meh, být tebou bych se rozešla, ať nemáš černé svědomí, užívala si. Není na tom nic špatného, a ten vztah budoucnost asi nemá... Ale zas víš jak, hlavní je, abys to ty vnímala tak, jako že ti to vyhovuje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama