Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


3.9. I float away, but you're my gravity

3. září 2018 v 14:03 | Effy |  Do posledního kreténa (2018)
autumn, fall, and September image
snídaně: clz. rohlík s půlkou mazacího sýra
svačina: skořicový šnek, 6 čtverečků čokolády joo, tim jsem to posrala -.-
oběd: x
svačina: polívka do hrnečku
večeře: míchaná vajíčka, 2 plátky chleba, paprika
pití: voda, pepsi, zelený čaj

pohyb: JM 30 Day Shred level 1- day 6th


Leželi jsme v posteli. "Vim, že to taky chceš, poznám to na tobě," díval se mi do očí, hladil mě po celým těle a čekal, co udělám. Bylo mi do breku, protože mi hrozně chybí a pořád ho miluju, ale nechci s nim nic mít kvůli vojákovi. Objal mě a začali jsme se líbat. Pak jsme se spolu vyspali.
Koncert byl dokonalej! Miluju PR a miluju vzpomínky, který mám na všechny jejich písničky. A taky jsme při procházce náhodou potkali zpěváka Papa Roach, Jacoby Shaddix přímo před náma na kole! No byli jsme z toho úplně vypleskaný :D. Na hotelu jsme si spolu dali sprchu a znova to dělali, další den i ve vlaku a bylo mi jedno, jak moc zvrácený to je. Po příjezdu domů jsme šli na jídlo. Nechtěla jsem se s nim rozloučit, protože to bylo hrozně fajn.
V pátek po práci jsem jela s kamarádama do Prahy, večerním cílem byl Bohnickej hřbitov. V sobotu mě přepadla depka, odpoledne mi ale napsal bejvalej, jestli nepůjdem ven. Šli jsme nakonec k němu a jen se mazlili, nic víc. Dokonce jsem u něj spala a nic jsme spolu neměli. V neděli se to celý pokazilo, už je všechno pryč. Kouzlo se vytratilo. Na jednu stranu mě to mrzí, ale zas si říkám, že mám aspoň šanci jít dál... i když je to vážně těžký.
Asi potřebuju lásku, cejtit zas, že mě má někdo upřímně rád. Jsem sama a samota mi nedělá dobře. "Já byl sám rok a bylo to strašný, věř mi, nesmíš bejt sama," to mi řekl kolega z práce, když jsem se mu svěřila, že už přítele nemám.
Odpustila jsem ti všechny tvý hříchy a vždycky jsem ti pomohla zpátky nahoru. Tys mě ale jen sledoval, jak padám. Mysleli jsme, že spolu zvládneme všechno, byli jsme pro sebe gravitací a mohli jsme spolu odplout pryč, ale teď se navzájem odstrkujeme pryč a vypadá to, že se nenávidíme.
Pořád přemejšlim, jak se přes to všechno dostat.
Je tu novej měsíc a pro mě nová šance začít novej život...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama