Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen.


Říjen 2018

31.10. Halloween

31. října 2018 v 23:48 | Effy |  Do posledního kreténa (2018)
Na necelej měsíc jsem se dala dohromady s bejvalym. Nikdo tohle mý rozhodnutí nechápal. Strašně jsem se do něj zamilovala. Myslela jsem, že už to nás dva společně nečeká, ale stalo se. Byli jsme spolu každej den, všechno bylo krásný. Jen rodiče to nesli špatně, nepromluvili se mnou ani slovo. Cejtila jsem se v rodině jak vyvrhel.
Během jedinýho večera se všechno změnilo. Pohádali jsme se a já seděla sama doma. Něco mě donutilo jít do baru, tak jsem šla za svojí intuicí. Cestou jsem úplnou náhodou zaslechla, že paří někde na bytě. A pak v baru mi náš společnej kámoš řekl něco, co mi málem vyrazilo dech. Lhal mi, přesně tak, jak to umí nejlíp. Rozešla jsem se s nim přes smsku. Tu noc jsem se sblížila s tim kámošem, kterej mi pomohl otevřít mi oči. Přišla jsem domů kolem pátý ráno a jeden z kámošů mi přes zprávy vyznal lásku, ehh. Na jednu mojí opilou stranu to bylo hrozně milý, ale na tu druhou střízlivou stranu se mi to zdálo tak trochu ujetý. No nic, nějak to neřešim, jen je to celý taková jedna velká ironie. Nedělní deprese přišla až večer, protože jsem celej den prochrápala. A v pondělí jsem se dozvěděla, že mě bejvalej podváděl. Dalo se to čekat, ale já jsem vážně ten nejnaivnější člověk na tomhle světě, takže jsem znova zklamaná. A tak pro mě ten kluk neexistuje. Je strašně těžký vidět ho v práci a ignorovat ho, ale jakmile se neposunu dál, nikdy se z toho nedostanu. Zase fetuje a to mě trápí si úplně nejvíc. Nemůžu už udělat vůbec nic, jenom tomu přihlížet jako všichni ostatní.
Je poslední říjnovej den, Halloween. V pátek je Halloween párty v oblíbenym baru, takže tam půjdu s kolegyní z práce. Listopad beru jako měsíc, kdy se budu muset dát dohormady, ať chci nebo ne. Rozchod jen tak nepřebolí, ale můžu si aspoň nechat zahojit jizvy na duši, což znamená vybouřit se z toho. Kámoška mi poradila sex. Sex s jakýmkoliv klukem, kterej se mi bude líbit. A tak teda jo, jdu do toho, ačkoliv taková vůbec nejsem. Další věc je vysoká. Přihlášku pošlu hned, jak to půjde a budu pokračovat v přípravě. V neposlední řadě mě čeká příprava na Vánoce, takže dárky, dárky, dárky. A do toho přesčasy v práci, abych si v lednu mohla k narozkám nadělit auto. No a taky začnu chodit pravidelně do fitka, 10 vstupů na měsíc je fakt málo. Budu tak zaneprázdněná, že na bejvalýho ani nepomyslim :D. A o to jde.
Začínám mít znovu problémy s jídlem. Nebudu sama sobě lhát, vždyť je naprosto evidentní, že v tom zas lítám, když každej den stoupám na váhu a omezuju jídlo na minimum. Líbí se mi, jak mám hezký břicho, když toho tolik nesnim. Chvíli hlad cejtim, ale jak jsem ve stresu, tak to přejde a jídlo se mi spíš hnusí. I když v práci padám na hubu únavou, tak se mi v noci nedaří usnout. Musim se sebou něco udělat.
A tak si jdu číst, protože stejnak neusnu.
https://data.whicdn.com/images/82059727/large.jpg

3.10. It's October 3rd

3. října 2018 v 21:08 | Effy |  Do posledního kreténa (2018)
Nějak mě přestalo trápit, že jsem sama a spíš si to užívám. Bejvalej má stejnou směnu jako já a dost spolu kecáme, vlastně se ve dvě v noci scházíme a mazlíme se na dámských šatnách. Chce se mnou spát, ale já se snažim bejt ta rozumná a odolávám. Zjistila jsem, že jsem vlastně hrozně sebedestruktivní člověk, protože vim, že zase budu trpět, ale přesto s tim nehodlám přestat. Svym způsobem mi to vyhovuje a asi ty depky k životu potřebuju nebo co.
Píšu si s pár fajn klukama a jeden z nich mě zve v sobotu do kina. Když já ani nevim, jestli mám zájem... Je to takový zvláštní období. Říjen mám ráda a nechci zas v tenhle měsíc někoho poznat a pak se s nim dva roky trápit.
Noční v práci zvládám výborně a uznávám, že jsou fakt mnohem lepší než ranní. Nikdy bych nevěřila, že se budu těšit do práce, obzvlášť do fabriky, ale vážně je mi tam dobře.
Voják mi psal, že na mě myslí, ale že mu píše bejvalka, která by ho chtěla zpátky. Upřímně, je mi to jedno. Vrásky si s tim dělat fakt nehodlám a možná ho ještě popostrčim k tomu, aby to s ní zkusil, protože si takhle úžasnýho kluka nezasloužim. Ani se k tak krásnýmu klukovi nehodim. Mám kudrnatý zrzavý vlasy, bledou pleť, divně zelenohnědý oči, nosim trička s oblíbenýma kapelama, boxuju a poslouchám rock a metal, což je u holky divný, teda podle 90 % kluků tady ve městě -.-.
Na všechno kašlu a je mi skvěle. Ono se samozřejmě zas něco totálně posere, ale do tý doby si chci užívat.
A tak pádim na další noční, už jenom dneska a zítra.

https://78.media.tumblr.com/b881f6ccf4f6e4354b76b99e4610eae9/tumblr_mtl3urHnZf1r9bbh5o1_500.gif